Witamy na naszej stronie!

Związek Stowarzyszeń "Razem w Olsztynie" prowadzi
Olsztyńskie Centrum Wolontariatu SPINACZ


 DZIAŁAMY! SPINAMY!

... ludzi – tych co chcą pomagać, i tych, co potrzebują pomocy...

... wszystkich, którzy mają choć minimum chęci, żeby działać..

... idee, pomysły, działania!

 

 „niech nasza droga będzie wspólna” (JPII)

                                                                                      Olsztyńskie Centrum Wolontariatu "Spinacz" jest                                                                                członkiem Ogólnopolskiej Sieci Centrów Wolontariatu.

 

 

Konferencja z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza

Z okazji Międzynarodowego dnia Wolontariusza na olsztyńskim zamku odbyła się gala, podczas której uhonorowano laureatów i laureatki XVII edycji konkursu "Barwy Wolontariatu". Spośród 54 zgłoszonych nominacji jury wyłoniło 10 osób, które w minionym roku w szczególny sposób zaagażowały się w pracę wolontarystyczną.Galę uświetnił występ piosenkarki, cymbalistki, kompozytorki Anny Brody.
 
czytaj więcej >> 2017-12-14

Zabawa Mikołajkowa w Sząbruku

W Domu Kultury w Sząbruku zgromadziło się ok. 70 dzieci oraz ich rodzice podczas "Integracyjnej Zabawy Mikołąjkowej". Wśród atrakcji znalazły się zabawy animacyjne przeprowadzone przez Anię Zimowską - animatorkę z wolontariuszkami Olsztyńskiego Centrum Wolontariatu "SPINACZ" - Magdalenę, Monikę oraz Agnieszkę.Nie zabrakło również prezentów od Świętego Mikołaja :-)
czytaj więcej >> 2017-12-11

BANK ŻYWNOŚCI - Gala Wolontariatu

Bank Żywności w Olsztynie serdecznie zaprasza na spotkanie, które corocznie organizuje po Świątecznej Zbiórce Żywności.W czasie spotkania odbędzie się podsumowanie kolejnego roku działalności Banku Żywności oraz podziękowanie Wolontariuszom/kom za udział w akcjach organizowanych przez Bank Żywności w Olsztynie.
czytaj więcej >> 2017-12-09

Życzenia z okazji Dnia Wolontariusza

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza pragniemy złożyć wszystkim naszym wolonatrariuszom i wolontariuszkom życzenia spełnienia marzeń, szczęścia i radości w życiu, którą tak chętnie dzielicie się z innymi, oraz dużo otwartych serc i bratnich dusz na swojej drodze.
Życzy Zespół OCW "Spinacz"
czytaj więcej >> 2017-12-05