Witamy na naszej stronie!

Związek Stowarzyszeń "Razem w Olsztynie" prowadzi
Olsztyńskie Centrum Wolontariatu SPINACZ


 DZIAŁAMY! SPINAMY!

... ludzi – tych co chcą pomagać, i tych, co potrzebują pomocy...

... wszystkich, którzy mają choć minimum chęci, żeby działać..

... idee, pomysły, działania!

 

 „niech nasza droga będzie wspólna” (JPII)

                                                                                      Olsztyńskie Centrum Wolontariatu "Spinacz" jest                                                                                członkiem Ogólnopolskiej Sieci Centrów Wolontariatu.

 

 

Poszukiwani wolontariusze/ki na WAMA Film Festival

WAMA Film Festival to przede wszystkim wspaniałe filmy i edukacja w międzynarodowym gronie. Jednak za tym przedsięwzięciem stoi zespół zaangażowanych, otwartych ludzi, którzy czerpią satysfakcję z uczestniczenia w czymś wyjątkowym, tworzenia wydarzenia kulturalnego od podstaw, obserwowania każdego jego etapu - od rozpowszechniania informacji po emocje widzów wychodzących z kinowych sal. Dołącz do nas – zostań wolontariuszem/ką! Festiwal potrwa od 10 do 14 października, a pomoc potrzebna jest od 8 do 15 października.
Rekrutacja trwa do 30 września.
czytaj więcej >> 2017-09-22

Wolontariat dla nastolatków

Fundacja Uniwersytet Dzieci poszukuje młodzież w wieku 14-16 lat do wolontariatu junior. Dołacz do młodego, energicznego zespołu i zmieniaj świat. Czeka na Ciebie kreatywna praca pełna przygód i spotkań z wyjątkowymi ludźmi.    
czytaj więcej >> 2017-09-20

3. PKO bieg charytatywny

W minioną sobotę 16 września 2017 r. na stadionach w całej Polsce odbył się 3. bieg charytatywny PKO. Zawodnicy i zawodniczki biegali/ły równoczesnie na 12 stadionach lekkoatletycznych w : Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Kielcach, Koszalinie, Lidzbarku Warmińskim, Łodzi, Rzeszowie, Warszawie, Wrocławiu i Zielonej Górze. Drużyna OCW "SPINACZ" wystąpiła w Lidzbarku Warmińskim. Gratulujemy i dziękujemy drużynie OCW "SPINACZ" za zaangażowanie, trud i serce. 
czytaj więcej >> 2017-09-18

Wolontariat europejski w Gruzji i na Ukrainie - oferta dla wolontariuszy

Centrum Współpracy Młodzieży w Gdyni poszukuje aktualnie trzech osób do wyjazdu na projekty EVS do Gruzji i Ukrainy. Zgłoszenia do 30 września CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny w języku angielskim należy przesłać e-mailem na adres: marta.otrebska@cwm.org.pl
czytaj więcej >> 2017-09-14